9907 EMERALD PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9907 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3320kg |
| Block | 9907 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3320kg |
| Block | 9907 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2950kg |